محل تبلیغات شما

آنجا که از ظلم و بیداد می کشد قلب مظلوم فریاد

امام حسین (ع) : آیا نمی بینید که به حق عمل نمی گردد و از باطل دست نمیکشند اکنون باید هر انسان مومنی که در راه خدا گام بر می دارد به دیدار خداوندمایل باشد و به جهاد در راه خدا بشتابد من هم اکنون مرگ را جز سعادت و زندگی باستمگران را جز مایه دلتنگی نمی بینم.

و اندر آنجا که باطل امیر است و اندر آنجا که حق سر به زیر است و اندر آنجاکه دین و مروت پایمال و زبون و اسیر است راستی زندگی ناگوار است مرگ بالاترینافتخار است، و اندر آنجا که از ظلم و بیداد می کشد قلب مظلوم فریاد و اندر آنجا کهظالم به مستی بر سر خلق می کوبد آزاد مهر به لب نهادن گناه است خاموشی بدتریناشتباه است این اساس و مرام حسین است روح و رمز قیام حسین است، یا که آزادگی یاشهادت حاصلی از کلام حسین است شیعه او همین سان غیور است که تا ابد از زبونی بهدور است، شیعه و تن به بیداد دادن! شیعه و مهر بر لب نهادن! شیعه و در مذلت فتادن!شیوه شیعه هرگز نه این است شیعه نبود هر آن کس چنین است زآن شهید سر از دست دادهزآن فداکار در خون فتاده جاودان آید این بانگ پر شور لا اری االموت الا سعاده.

و اندر آنجا که از ظلم و بیداد می کشد قلب مظلوم فریاد و اندر آنجا که ظالم به مستی بر سر خلق می کوبد آزاد مهر به لب نهادن گناه است خاموشی بدترین اشتباه است این اساس و مرام حسین است روح و رمز قیام حسین است

اینجانب مدتی است که فقط در وبلاگ اصلی خودم مطلب منتشر میکنم

جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود

ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت پنجم

آنجا ,شیعه ,اندر ,حسین ,نمی ,بیداد ,آنجا که ,و اندر ,اندر آنجا ,که از ,مظلوم فریاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همسفران نمایندگی فردوسی albaiswancuou فروشگاه بزرگ خدمات فورتنایت righpendiubrit وبلاگ ot کنگره 60 شعب اصفهان ... کلاس خصوصی ریاضی یاسوج ... ایناز چت|بیتا چت|وبلاگ|وب سایت your blog وبلاگ نمایندگی دهخدا تهران-من-خدا