محل تبلیغات شما

فقط ادعای راه امام راحل را کردن شرط نیست، چون این تمامِ دِینِ امام برگردن ما نیست، بلکه تداوم و ماندن بر راه انقلاب اصل است، ارزش انسان نزد خدا فقطمیزان ایمان، عقل و شجاعت است نه چیز دیگر، نه نژاد نه ثروت و نه حتی فرزند یک شخصعالم بودن، زیرا فرزند یک عالم بودن نیز تضمینی بر گمراه نشدن یک انسان نیست، همانگونه که یار امام راحل بودن، دلیلی بر انقلابی ماندن همه یاران امام راحل نشد.

جایگاه یک انسان را ایمانش تعیین می کند، نه نژاد نه مقام و نه ثروت، برایآنکس که ایمان واقعی دارد توانگری و فقر دو روی یک سکه اند، یک نفر رئیس جمهور یاوزیر یا ژن خوب است و دیگری یک راننده تاکسی یا لبو فروش و بی سواد، اما نزدخداوند تنها انجام درست و کامل وظیفه ای که خداوند بر دوش هر کدام از انسان هانهاده مهم است، ارزش آدمی به عملکرد اوست نه مقام و رتبه ظاهری و یا ثروتش، چونثروت واقعی هر انسانی هم میزان اخلاص اوست چیزی که فقط خداوند به اندازه آن واقفاست.

اکثریت مسئولین دولت شش سال است گوئی این سخنان امام خمینی (رضوان الهتعالی علیه) را فراموش کرده اند که فرمودند: مردان بزرگ كه خدمت های بزرگی به مردمخود كرده ‏اند اكثر ساده زیست و بی ‏علاقه به زخارف دنیا بوده ‏اند و آنها كه اسیرهواهای پست نفسانی و حیوانی بوده و هستند برای حفظ یا رسیدن به آن تن به هر ذلت وخواری می‏ دهند و در مقابل زور و قدرت های شیطانی خاضع و نسبت به توده‏ های ضعیفستمكار و زورگو هستند ولی وارستگان بر خلاف آنانند.

باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد، امامی که خود را در محضر خدا میدید، استقلال و منیَتی نه برای خود و نه برای دشمنان خدا نمی دید، برای کدخداهاکمترین حیثیتی قائل نبود، لذا نه می ترسید، نه مأیوس می شد و نه هرگز دچار غرور میگشت، او ایمان داشت‏ این انقلاب با اراده و کمک خداوند مکانی برای ظلم ستیزی وحمایت از مظلومان است تا به مومنان بشارت دهد و به ظالمان هشدار .

باید راه واقعی امام راحل را ادامه داد امامی که خود را در محضر خدا می دید استقلال و منیَتی نه برای خود و نه برای دشمنان خدا نمی دید برای کدخداها کمترین حیثیتی قائل نبود لذا نه می ترسید نه مأیوس می شد و نه هرگز دچار غرور می گشت

اینجانب مدتی است که فقط در وبلاگ اصلی خودم مطلب منتشر میکنم

جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود

ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت پنجم

یک ,امام ,انسان ,خدا ,راحل ,خداوند ,امام راحل ,و نه ,و بی ,یک انسان ,نه نژاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

..:: کلینیک دندانپزشکی و طراحی لبخند یاس پاکدشت ::.. فراتر از خوشبختی danbitedu brookimomva crowcilgoli kingthillfansltim درجان زادگاه من dehygulsump :: وسعت بی واژه :: کلوپ آترا