محل تبلیغات شما

ملاکبرتری انسانها چیست؟ خداوند انسانها را بر اساس ایمانشان نسبت به یکدیگر برتری میدهد، نشانه های ایمان چه هستند؟ اطاعت از خداوند و انجام دستورات الهی که توسطپیامبران به انسانها ابلاغ شده اند و ایمان به روز جزا، خواست خدا انتخاب برترینمردم برای رهبری آنهاست و اگر کسی تقوی و شجاعت و درایت بیشتری از کسی که کمتردارای این صقات است دارا بود به فرماندهی و رهبری مردم لایق تر است.

ای آقایما آیت الله العضمی سید علی ای (روحی فدا) ای پیشوای دین، ای پرتو درخشانانوار ائمه اطهار، ای زبان گویای شریعت، پروردگار نیابت امام عصر (عج الله تعالیفرجه الشریف) را به شما اختصاص داده و از میان طایفه شیعه شما را به رهبری مابرگزیده و حفظ حقوق ملت را به شما واگذار کرده است، مردم ایران و ملت های مسلمانمنطقه، کوچک و بزرگ، شهری و روستایی، دارا و ندار به این عظمت اقرار نموده و دربرابر این بزرگی، آن مقام عالی را تکریم می کنند.

پروردگاراسپاس تو را که مردانی بزرگ به رهبری ما گمارده ای، خدایا به مردم ایران قدرتی عطاکن تا انقلاب اسلامی را در زمین محکم کنند و آنانی را که به عهد خود به انقلابوفادار مانده اند عزت ببخش تا این انقلاب نشانه ای از قدرت تو بر روی زمین باشدخدایا بزرگی و عظمت فقط از آن توست و توئی قادر متعال و توانا به هر چیزی.

خواست خدا انتخاب برترین مردم برای رهبری آنهاست و اگر کسی تقوی و شجاعت و درایت بیشتری از کسی که کمتر دارای این صقات است دارا بود به فرماندهی و رهبری مردم لایق تر است.

اینجانب مدتی است که فقط در وبلاگ اصلی خودم مطلب منتشر میکنم

جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود

ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت پنجم

ای ,مردم ,انسانها ,انقلاب ,الله ,اند ,را به ,به شما ,انوار ائمه ,درخشان انوار ,پرتو درخشان ,پرتو درخشان انوار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام خامنه ای: عزیزان من! بسیجى شدید، مبارك است؛ اما بسیجى بمانید. ایستادگى در راه، مهم است. بسیجى ماندن متوقف به این است كه دائم خودمان را مرا limaracheal macgrecbeila وبسایت رسمی فرزاد زاهدی بانوی بصیرت س ecinsidi scattypmelo درب ضد سرقت ترک آلتین درب ماد almorinma stomanmasco