محل تبلیغات شما

امروز مردم ایران نیازمند داشتن تفکری انقلابی و روحیه جهادی اند اگر تفکرانقلابی در مردم ایران شکوفا نشود نام اسلام و ایران و ایرانی از صفحه روزگار محوخواهد شد امروز اسلام و ایران نیازمند اتحاد و همدلی هستند و این روح حقیقی قرآناست که با افکار آزادیخواهانه و عقاید مترقی انقلاب اسلامی تطبیق میکند این بینظمی ها، بی ربطی ها و بی تدبیرها در کشور ربطی به قوانین اسلام ندارد این مقرراتیست که تفسیر کنندگان و سازش پذیران دولتی از اسلام توصیف می کنند که نتیجه اش چهمی شود؟ سلطه استعمار آمریکائی صهیونیستی در قالب FATF و2030 و CFT و امثالهم، این سایه شوم را یک مشت یهودی نژاد پرست اداره می کنندکه روحیه عصیان گری دارند و مدام می گویند ما برترین انسانها هستیم در حالی کهفرمان سوم حضرت موسی (ع) چه بود؟ خضوع و خشوع و نشان بندگی و استغفار ، ولی آیااینان این چنین اند؟ اگر قرآن نبود قداست تورات و انجیل بقائی نداشت، خداوند بهبنی اسرائیل فرمود: شگفتی در کفر و انکار شماست که نشانه های قرآن و خاتمیت را کهدر کتاب آسمانی تان آمده تحریف و پنهان می کنید، طبق گفته قرآن دشمن ترین انسانهارا برای مسلمانان و مومنین در قوم یهود می یابیم، ایران برای نابودی استعمار واستبداد و پرورش آزادگی و عزتمندی بشریت، همه امت اسلام را اتحاد و همبستگی وبه ظلم ستیزی و آگاهی دعوت می کند، آمریکائیان با هر لباس و به هر صورتی که جلوهکنند خائن هستند و این تفکر انقلابی و روحیه ای جهادی و خودکفائی هاست که حقانیتایران و اسلام و انقلاب اسلامی را در جهان گسترش داده و می تواند توطئه های شومآمریکا و اسرائیل را که نام سپاه پاسداران را در لیست گروه های تروریستی قرار دادهاند را خنثی کند.

اگر قرآن نبود قداست تورات و انجیل بقائی نداشت خداوند به بنی اسرائیل فرمود: شگفتی در کفر و انکار شماست که نشانه های قرآن و خاتمیت را که در کتاب آسمانی تان آمده تحریف و پنهان می کنید

اینجانب مدتی است که فقط در وبلاگ اصلی خودم مطلب منتشر میکنم

جان و دل و تن، هر سه حجاب ره بود

ظرفیت درونی مردم ایران: قسمت پنجم

اسلام ,قرآن ,اسلامی ,بی ,های ,انقلاب ,اسلام و ,ایران و ,انقلاب اسلامی ,و ایران ,و این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من دلم الان,اونو میخواد... لینک فارسی دکتر آرش شهابی vivagraphic خندوانه ( رمان ، اخبار ، فیلم ، موزیک ، sms ، جوک و .... ) معرفی تور مسافرتی خارجی و داخلی زندگی و نشاط Trista's site Billiga fotbollströjor pa Sweden On Line hemsida معرفی و آثار معرق استاد ریاحی